GARNÝŽOVÉ KOMPLETY A ZÁCLONOVÉ TYČE

Již více než 30 let pro Vás s láskou ručně vyrábíme garnýže, záclonové tyče a veškeré další potřebné komponenty k ozdobě Vašich oken – garnýžové koncovky, jednořadé i dvouřadé držáky, záclonové kroužky a skřipce, neboli žabičky. To vše nám vzniká pod rukama tradičními technikami – lisováním, tvarováním, kovotepeckými a kovotlačitelskými postupy či patinováním kovů – nejčastěji mosazi a mědi. U nás nenajdete nekvalitní výrobky ze slabého kovu, který nic nevydrží, ani plast ve zlacené fólii. Vše, co nabízíme, je poctivé české řemeslo, které jde ruku v ruce s kvalitou našich produktů.

SPRÁVNÝ POSTUP VÝBĚRU GARNÝŽÍ
Díky vhodně zvoleným garnýžím dostane Váš prostor elegantní vzhled!
Pokud vybíráte zařízení domova či pracovního prostoru, dříve či později narazíte na potřebu garnýží. Jakou vybrat správnou délku, a který odstín Vám bude ladit s pohovkou? Držák garnýže na strop nebo na zeď? Se vším Vám rádi poradíme a doporučíme nejlepší řešení dle našich dlouholetých zkušeností. Naše garnýže se navíc vyznačují jednoduchou instalací!

Nejsme fabrika, jsme profesionálové v oboru.

 

Děkujeme, že jste si vybrali nás!
Zařizujete větší komerční prostor či máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Napište nám, nechte vzkaz pomocí poptávkového formuláře nebo zavolejte – vymyslíme pro Vás atraktivní zvýhodnění!

Přihlášení